چاپ کارتن های فلکسو

چاپ کارتن های فلکسو

کارتن فلکسو

چاپ فلکسو به عنوان یک چاپ رایج به شمار می رود که برای چاپ بسته بندی استفاده می شود. در این نوع چاپ بر روی کاغذ یا مقوا و یا هر سطح ناصافی نتایج بسیار خوبی از چاپ به دست خواهیم آورد به همین دلیل برای چاپ رنگ هایی که یکدست هستند و الگوی منظم و مناسبی دارند بسیار توصیه می شود.

از مزایای چاپ فلکسو میتوان این مورد را در نظر گرفت که چاپ فلکسو برای چاپ رنگ های منحصر به فرد و ویژه بر روی فیلم های ارتجاعی و چسبنده و پلاستیک استفاده می شود که باعث می شود کیفیت گراور و چاپ افست به حد بالایی برسد.

از مزایای چاپ فلکسو می‌توان به ارزان بودن پلیت فلکسو و همچنین خشک شدن مرکب در سریعترین زمان و امکان چاپ بر روی مواد مختلف و سطوح ناصاف اشاره کرد.

در دنیای امروز طراحی همه محصولات به سمت جذاب شدن پیش می‌زندو همه به دنبال طراحی محصول با بسته بندی خود هستند تا بتوانند در بازار رقابتی و حرفی برای گفتن داشته باشند و بتوانند نظر مشتری را به خود جلب کند.

در چاپ فلکسو کارتون با توجه به این که این چاپ برای کالاها و مواد غذایی نیز استفاده می شود می توان طرح و تصویری را که مربوط به تجسم محتویات داخل بسته است است را برای طراحی استفاده کرد.

بسته بندی باید ظاهر بدون ابهام و مشخصی داشته باشد استفاده از رنگها در طراحی برای چاپ فلکسو بسیار مهم می باشد زیرا برای اینکه بتوان یک قسمت از بسته‌بندی را برجسته تر کرد تا توجه بیشتری را به خود جلب کنند می‌توان از رنگ های روشن و به اندازه تحریک کننده استفاده کرد.

با بهره گیری از کادری مجرب و امکانات مدرن

تولید انواع کارتن های بسته بندی

تولید انواع کارتن های لمینتی و فلکسو، تولید انواع جعبه های لمینتی و مقوایی با بهره گیری از ماشین آلات به روز و مجهز چاپ و بسته بندی جهت استفاده در طیف وسیعی از انواع صنایع از قبیل غذایی، الکتریکی، پلاستیکی، صادراتی و غیره.