چاپ کارتن های لمینتی

چاپ کارتن های لمینتی

چاپی زیبا و با کیفیت بالا و تمام رنگ در اندازه های مختلف

لمینت یکی از مهمترین مراحل خدمات پس از چاپ می باشد که نقش به سزایی در بسته بندی یک جعبه و یا کارتن فانتزی دارد نوع و کیفیت چسب لمینت در دوام و ماندگاری جعبه تأثیر زیادی دارد.

لمینت به روشی می گویند که در آن یک لایه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند و مهمترین دلیل انتخاب کارتن لمینتی زیبایی و چاپ با کیفیت آن می باشد. برای داشتن چاپی زیبا و با کیفیت بالا و تمام رنگ روی کارتن ابتدا باید طرح مورد نظر روی پوستر به وسیله دستگاه افست چاپ شود بعد پوستر های چاپ شده و آماده را روی کارتن خام بوسیله دستگاه لمینت چسباند و در انتها عملیات تبدیل را بر روی کارتن انجام داد. برای خرید کارتن , به این گونه کارتن ها اصطلاحا کارتن لمینتی گفته می شود و با توجه به نوع محصول بسته بندی می توان از کارتن های سینگل فیس ( دولایه ) ، سه لایه و پنج لایه با فلوت های مختلف برای این محصول استفاده کرد.

از جمله مزیتهای کارتن لمینتی نسبت به کارتن معمولی (چاپ فلکسو) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استحکام بالاتر

کیفیت چاپ بالاتر

شکیل تر بودن کار

دقت بالاتر و در نتیجه کار بی نقص تر

 

با بهره گیری از کادری مجرب و امکانات مدرن

تولید انواع کارتن های بسته بندی

تولید انواع کارتن های لمینتی و فلکسو، تولید انواع جعبه های لمینتی و مقوایی با بهره گیری از ماشین آلات به روز و مجهز چاپ و بسته بندی جهت استفاده در طیف وسیعی از انواع صنایع از قبیل غذایی، الکتریکی، پلاستیکی، صادراتی و غیره.